Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Mercedes-Benz GLK 250

€15,800
2013' Mercedes-Benz GLK 250 photo #1
2013' Mercedes-Benz GLK 250 photo #2
2013' Mercedes-Benz GLK 250 photo #3
2013' Mercedes-Benz GLK 250 photo #4
2013' Mercedes-Benz GLK 250 photo #5
2013' Mercedes-Benz GLK 250 photo #6
6 foto
I skaduar
1 vit, 1 muaj më parë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Mercedes GLK-250 Nafte 2013. 169.000 kilometra
Makina ka opsione si:
-Kamera parkimi dhe sensor
-Drita Xenon me Ulje ngritje dhe automatike me sensor.
-Lane keep assist(dredh timonin kur del nga korsia)
-Start/Stop ndezje makines me celesa ne xhep
-Hapje dyersh me shenje gishti
-Sedilje elektrike me memorje dhe ngrohje.
-Timon teleskopilk Timon me ngrohje.
-Look Amg fabrike
-Marsha ne timon + -
-Disqe 20 me goma te reja.
-Blue Tec(Adblue).
-4 Matic.
-Navi i madh me USB,CD, Bluetooth.
Makina eshte ne gjendje shum te mire.
-Pa aksidente makina ka bojen e fabrikes
Cmimi 15800€
Diskutushem

Support Ukraine