2011' Mercedes-Benz GLK 250 photo #1
2011' Mercedes-Benz GLK 250 photo #2
2 photos

2011' Mercedes-Benz GLK 250

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€9,300
Published 18 June 2024ID: hkP7fM

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2011' Mercedes-Benz GLK 250

Shitet GLK
250 blutec
Viti 2011
Klima
goma te reja
Makina posedon goma te reja , letra per nje vit , si dhe cdo gje eshte funksjonale ne te..
Kontrollohet letshem tek servisi juaj.
Shitet per arsye mos perdorimi.

Support Ukraine