2011' Mercedes-Benz GLK 250 photo #1
2011' Mercedes-Benz GLK 250 photo #2
2 foto

2011' Mercedes-Benz GLK 250

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,300
Publikuar 18 Qershor 2024ID: hkP7fM

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2011' Mercedes-Benz GLK 250

Shitet GLK
250 blutec
Viti 2011
Klima
goma te reja
Makina posedon goma te reja , letra per nje vit , si dhe cdo gje eshte funksjonale ne te..
Kontrollohet letshem tek servisi juaj.
Shitet per arsye mos perdorimi.

Support Ukraine