Report This Ad!Rate This!Bookmark This

1992' Mercedes-Benz E 420

€15,500
6 photos
Age: 31 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic

Shitet Mercedes Benz
Motor 420 Benzin
Kambio Automat
Viti 1992 Vetem Me Dogan Te Paguar
147000Milje Origjinale
Makina Esht Ne Gjendje Shum Te Mir Motorike Dhe Xhenerike Amortizatore Soport Me Ngritje Me Regjister Sipas Deshires
Pa Kalbezime Dhe Cdo Gje Origjinale Te Mercedesis
Cmimi I Diskutushem
Mundesi Nderrimi Dhe Me Makina Te tjera

  • 069Show phone
  • Fier
  • 3 February 2023
Support Ukraine