Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

1992' Mercedes-Benz E 420

€15,500
6 foto
Mosha: 31 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike

Shitet Mercedes Benz
Motor 420 Benzin
Kambio Automat
Viti 1992 Vetem Me Dogan Te Paguar
147000Milje Origjinale
Makina Esht Ne Gjendje Shum Te Mir Motorike Dhe Xhenerike Amortizatore Soport Me Ngritje Me Regjister Sipas Deshires
Pa Kalbezime Dhe Cdo Gje Origjinale Te Mercedesis
Cmimi I Diskutushem
Mundesi Nderrimi Dhe Me Makina Te tjera

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 3 Shkurt 2023
Support Ukraine