2015' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2015' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2015' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2015' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2015' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2015' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos

2015' Mercedes-Benz E 350

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€21,500
Published 17 April 2024ID: yX1Oo2

Information from the owner

Age: 9 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2015' Mercedes-Benz E 350

Viti 2015
195mij kilometra origjinale
Motorr 2987cc(258hp) pa taks luksi
Euro 6
Kambio automat 7G (economy/sport/manual)
Marshe ntimon F1
AMG packet
4Matic (4 goma aktive)
Tavan xhami panoramik
Start stop
Keyless go (hapet mbyllet me celes ne xhep)
Easy Entry
Sedilje me ngrohje ftofje memorie fryrje
Sediljet mrapa me ngrohje
Timoni me ngrohje
Klima 4zona
Sensor parkimi plus kamera 360grad
Attention Assist (paralajmron ne rast aksidenti)
Park Assist
Vet parkim
Blind Spot Assist
⚠️ ne pasqyra
Tavan i zi fabrike
Navi CD DVD Sd card Bluetooth
Fener inteligjent full LED
Bagazhi me buton
Disqe 18’ AMG
E sapo ardhur dhe targuar
Cmimi 21500 Euro ( i diskutushem)
📍SHKODER

Support Ukraine