2015' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2015' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2015' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2015' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2015' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2015' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 foto

2015' Mercedes-Benz E 350

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€21,500
Publikuar 17 Prill 2024ID: yX1Oo2

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2015' Mercedes-Benz E 350

Viti 2015
195mij kilometra origjinale
Motorr 2987cc(258hp) pa taks luksi
Euro 6
Kambio automat 7G (economy/sport/manual)
Marshe ntimon F1
AMG packet
4Matic (4 goma aktive)
Tavan xhami panoramik
Start stop
Keyless go (hapet mbyllet me celes ne xhep)
Easy Entry
Sedilje me ngrohje ftofje memorie fryrje
Sediljet mrapa me ngrohje
Timoni me ngrohje
Klima 4zona
Sensor parkimi plus kamera 360grad
Attention Assist (paralajmron ne rast aksidenti)
Park Assist
Vet parkim
Blind Spot Assist
⚠️ ne pasqyra
Tavan i zi fabrike
Navi CD DVD Sd card Bluetooth
Fener inteligjent full LED
Bagazhi me buton
Disqe 18’ AMG
E sapo ardhur dhe targuar
Cmimi 21500 Euro ( i diskutushem)
📍SHKODER

Support Ukraine