2012' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos

2012' Mercedes-Benz E 350

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,500
Published 9 June 2024ID: 55ffNK

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2012' Mercedes-Benz E 350

Mercedes benz E Class
Muzika harman kardon
Sensora para mbrapa
Kamera mbrapa
Panoramik
Timon tresh
Start/stop
Benzin/gaz sapo vendosur optima me injektor tek mema gaz 5 vite garanci
Navi
Sedilje me ngrohje
Sedilje me memorie
Perde mbrapa
Sallon bezh shum i paster
Keyless go
Vetparkim
Full option
Makina ka vetem gjera te vogla estetike
Shitet dhe ndrohet me makin me te vogel
vetem watsupp

Support Ukraine