2012' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 foto

2012' Mercedes-Benz E 350

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,500
Publikuar 9 Qershor 2024ID: 55ffNK

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Mercedes-Benz E 350

Mercedes benz E Class
Muzika harman kardon
Sensora para mbrapa
Kamera mbrapa
Panoramik
Timon tresh
Start/stop
Benzin/gaz sapo vendosur optima me injektor tek mema gaz 5 vite garanci
Navi
Sedilje me ngrohje
Sedilje me memorie
Perde mbrapa
Sallon bezh shum i paster
Keyless go
Vetparkim
Full option
Makina ka vetem gjera te vogla estetike
Shitet dhe ndrohet me makin me te vogel
vetem watsupp

Support Ukraine