Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz E 350

€11,900
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET
MB E-Class E350 CDI V6 (Bluetec)(Blueficency)
Viti 2011(Ne leje)
Kambio Automat
200.000 Km
Sensor parkimi Para+Mbrapa
Sedilje me ngrohje+Memorje
Sistem muzike harman kardon
Perde me buton
Pasqyra me palsoje me buton
Makina esht full dhe ne gjende shum te mir, 4 goma 100% te reja&Me letra per 1 vit
Cmimi 11.900 Euro i Diskutueshem

Support Ukraine