Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz E 350

€11,900
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj më parë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET
MB E-Class E350 CDI V6 (Bluetec)(Blueficency)
Viti 2011(Ne leje)
Kambio Automat
200.000 Km
Sensor parkimi Para+Mbrapa
Sedilje me ngrohje+Memorje
Sistem muzike harman kardon
Perde me buton
Pasqyra me palsoje me buton
Makina esht full dhe ne gjende shum te mir, 4 goma 100% te reja&Me letra per 1 vit
Cmimi 11.900 Euro i Diskutueshem

Support Ukraine