Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz E 350

€13,400
5 photos
Age: 12 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel
AMG Styling Package
Viti 07/2011
Nafte
Kambio Automatike
Me 146.000 km ORIGJINALE! Me te dreite kontrolli.
Marshe F1
Keyless Go (hapje, mbyllje, ndezje pa celes)
Interiori Lekure
Sensor Shiu-Drite
Fener Bi-Xenon Inteligent light
Kamer parkimi
Baxha
Pilot automatik (Tempomat)
Goma te reja
Aux,cd, tel, Bluetooth, Esp, Navi
Sensor parkimi
Perde elektrike
Interior light
Sendilje me memore dhe ngrohje
Mbyllje qendrore
Bagazhi me hapje automatike me buton
Klima Dixhitale
Sistem audio Harman/Kardon
Makina eshte me gjendje Perfekte nuk ka nevoi per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri

13.400 Euro (i diskutueshem)
Durres

  • 069Show phone
  • Durres
  • 15 March 2023
Support Ukraine