Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz E 350

€13,400
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #5
5 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel
AMG Styling Package
Viti 07/2011
Nafte
Kambio Automatike
Me 146.000 km ORIGJINALE! Me te dreite kontrolli.
Marshe F1
Keyless Go (hapje, mbyllje, ndezje pa celes)
Interiori Lekure
Sensor Shiu-Drite
Fener Bi-Xenon Inteligent light
Kamer parkimi
Baxha
Pilot automatik (Tempomat)
Goma te reja
Aux,cd, tel, Bluetooth, Esp, Navi
Sensor parkimi
Perde elektrike
Interior light
Sendilje me memore dhe ngrohje
Mbyllje qendrore
Bagazhi me hapje automatike me buton
Klima Dixhitale
Sistem audio Harman/Kardon
Makina eshte me gjendje Perfekte nuk ka nevoi per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri

13.400 Euro (i diskutueshem)
Durres

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 15 Mars 2023
Support Ukraine