Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 350

€13,500
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos
Body: Hatchback
Age: 13 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

E 350 CDI VITI 2009
KM 280.000
MAKINA ESHTE VERSIONI ME FULL QE KA KY MODEL DHE DISPINON KETO OPSIONE
DISTRONIC PLUS
FULL PANORAMA
KEYLESS GO
FULL LOOK AMG NGA FABRIKA
ASSIST LINE DRIDHET TIMONI KUR KALON VIJAT
NIGHT VISION-KAMERA PARA PER NATEN
BLIND SPOT-TREKENDESHAT TEK PASQYRAT
PRE SAFE BRAKE-FRENON AUTOMATIKISHT NE RAST RREZIKU
AIR MATIC
SEDILJE PARA MEMORIE-NGROHJE-FTOFJE- MASAZH DHE ME FRYRJE SIPAS KTHESES
SEDILJE MBRAPA NGROHJE
KLIMA BIZONALE
ABMIENT LIGHT
AUXILIARY HEAT(SOBE)- KOMANDIM I KLIMES NGA SHTEPIA PARA SE TE HIPNI NE MAKINE
BAGAZHI MBYLLJE ME BUTON-SI DHE KOSH BRENDA NE BAGAZH
SENSOR PARA MBRAPA
PASQYRA ME PALOSJE ANTIVERBUESE DHE ME NGROGHJE
KAMER PARKIMI
GANXHE ELEKTRIKE
INTELIGENT LIGHT BIXENON KTHEHEN DRITAT SIPAS TERRENIT DHE KTHESES
PERDE ELEKTRIKE
LETRAT I KA DERI ME PRILL 2024
XHAMAT E ZINJ ME LEJE PER 5 VJET
PA TAKSE LUKSI
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 24 May 2023
Support Ukraine