Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz E 350

€13,500
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 foto
I skaduar
10 muaj, 3 javë më parë
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

E 350 CDI VITI 2009
KM 280.000
MAKINA ESHTE VERSIONI ME FULL QE KA KY MODEL DHE DISPINON KETO OPSIONE
DISTRONIC PLUS
FULL PANORAMA
KEYLESS GO
FULL LOOK AMG NGA FABRIKA
ASSIST LINE DRIDHET TIMONI KUR KALON VIJAT
NIGHT VISION-KAMERA PARA PER NATEN
BLIND SPOT-TREKENDESHAT TEK PASQYRAT
PRE SAFE BRAKE-FRENON AUTOMATIKISHT NE RAST RREZIKU
AIR MATIC
SEDILJE PARA MEMORIE-NGROHJE-FTOFJE- MASAZH DHE ME FRYRJE SIPAS KTHESES
SEDILJE MBRAPA NGROHJE
KLIMA BIZONALE
ABMIENT LIGHT
AUXILIARY HEAT(SOBE)- KOMANDIM I KLIMES NGA SHTEPIA PARA SE TE HIPNI NE MAKINE
BAGAZHI MBYLLJE ME BUTON-SI DHE KOSH BRENDA NE BAGAZH
SENSOR PARA MBRAPA
PASQYRA ME PALOSJE ANTIVERBUESE DHE ME NGROGHJE
KAMER PARKIMI
GANXHE ELEKTRIKE
INTELIGENT LIGHT BIXENON KTHEHEN DRITAT SIPAS TERRENIT DHE KTHESES
PERDE ELEKTRIKE
LETRAT I KA DERI ME PRILL 2024
XHAMAT E ZINJ ME LEJE PER 5 VJET
PA TAKSE LUKSI
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE

Support Ukraine