2010' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos

2010' Mercedes-Benz E 350

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,000
Published 14 May 2024ID: MUm3iG

Information from the owner

Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2010' Mercedes-Benz E 350

MERCEDS BENZ E350 4MATIC AVANGARD ME LOOK AMG ORIGJINAL NGA FABRIKA.ME MOTOR 3.5L BENZINE .MAKINA ESHTE 15.11.2010. POR I BERE RISTYLING 2012.MAKINA BEHET 100% ME GAZ.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA KILOMETRAT E VETA ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU. ME KAMERA MBRAPA ORIGINAL NGA FABRIKA.ME PERDE MBRAPA ORIGJINALE..ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.GOMA TE REJA 100% CONTINENTAL DISQE 18 ORIGJINALE .DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI LEKURE NGJYRE ZEZE KASHMIR.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES GRIPERLE.MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA..
MAKINA SHITET ME FATURE TVSH.
CMIMI—10000€ KY CMIM ESHTE ME CASH ME NDERRIM KA CMIM TJETER. Instagram Auto Molla
TANI--- VIBER OSE WHATSAPP

Support Ukraine