2010' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 foto

2010' Mercedes-Benz E 350

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,000
Publikuar 14 Maj 2024ID: MUm3iG

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2010' Mercedes-Benz E 350

MERCEDS BENZ E350 4MATIC AVANGARD ME LOOK AMG ORIGJINAL NGA FABRIKA.ME MOTOR 3.5L BENZINE .MAKINA ESHTE 15.11.2010. POR I BERE RISTYLING 2012.MAKINA BEHET 100% ME GAZ.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA KILOMETRAT E VETA ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU. ME KAMERA MBRAPA ORIGINAL NGA FABRIKA.ME PERDE MBRAPA ORIGJINALE..ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.GOMA TE REJA 100% CONTINENTAL DISQE 18 ORIGJINALE .DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI LEKURE NGJYRE ZEZE KASHMIR.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES GRIPERLE.MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA..
MAKINA SHITET ME FATURE TVSH.
CMIMI—10000€ KY CMIM ESHTE ME CASH ME NDERRIM KA CMIM TJETER. Instagram Auto Molla
TANI--- VIBER OSE WHATSAPP

Support Ukraine