Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 350

€12,500
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Shitet Mercedes Benc E 350 AMG Paket
Makina esht ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerika, goma te reja e tj
Me letrra te prera per nje vit
Cmimi 12500 euro
Mundesi nderrimi +/-

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 14 September 2023
Support Ukraine