Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz E 350

€12,500
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Shitet Mercedes Benc E 350 AMG Paket
Makina esht ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerika, goma te reja e tj
Me letrra te prera per nje vit
Cmimi 12500 euro
Mundesi nderrimi +/-

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 14 Shtator 2023
Support Ukraine