Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz E 350

€12,000
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes-Benz E350 CDI V6,model Avantgarde,viti 2009,kambio Automatike,marsha ne Timon F1,komanda ne timon,pasqyra elektrike,navi i madh,kondicioner digital,sallon lekure shum i paster,sedilje elektrike,sedilje me ngrohje,perde origjinale,sensore parkimi origjinal para mbrapa,disqe alumini,goma 80%,fenere me lupa,drita kseno bikseno,km 258000 origjinale,hapje mbyllje me pult,dy celesa,etj.Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerrike dhe estetike.Makina eshte e sapoerdhur nga Gjermania dhe eshte me Dogane te Paguar.Cmimi 12000 Euro.I diskutueshem.

  • 069Show phone
  • Pogradec
  • 31 March 2022