Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz E 350

€12,000
6 foto
I skaduar
3 muaj, 1 javë më parë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercedes-Benz E350 CDI V6,model Avantgarde,viti 2009,kambio Automatike,marsha ne Timon F1,komanda ne timon,pasqyra elektrike,navi i madh,kondicioner digital,sallon lekure shum i paster,sedilje elektrike,sedilje me ngrohje,perde origjinale,sensore parkimi origjinal para mbrapa,disqe alumini,goma 80%,fenere me lupa,drita kseno bikseno,km 258000 origjinale,hapje mbyllje me pult,dy celesa,etj.Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerrike dhe estetike.Makina eshte e sapoerdhur nga Gjermania dhe eshte me Dogane te Paguar.Cmimi 12000 Euro.I diskutueshem.

Support Ukraine