Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz E 350

€11,900
6 photos
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedes Benz E 350  , i ardhur nga Gjermania me dogan te paguar dhe i targuar  km 238000 mij me liber servisi si dhe me garanci te plote. Viti 2009 . Makina eshte super full opsion , sedile me memorie,ngrohje para dhe pas , xhama te zi,blint spot , pasqyra me palosje ,klime bizone, marsha f1 , auto hold ,xenon bi xenon ,baxho ,kamer parkimi , sensor para pas  etj etj makina eshte ne super gjendje e gatshme per cdo prove. Cmimi 11900 euro i diskutushem.

  • 069Show phone
  • Shkoder
  • 19 May 2022
Support Ukraine