Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz E 350

€11,900
6 foto
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes Benz E 350  , i ardhur nga Gjermania me dogan te paguar dhe i targuar  km 238000 mij me liber servisi si dhe me garanci te plote. Viti 2009 . Makina eshte super full opsion , sedile me memorie,ngrohje para dhe pas , xhama te zi,blint spot , pasqyra me palosje ,klime bizone, marsha f1 , auto hold ,xenon bi xenon ,baxho ,kamer parkimi , sensor para pas  etj etj makina eshte ne super gjendje e gatshme per cdo prove. Cmimi 11900 euro i diskutushem.

  • 069Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 19 Maj 2022
Support Ukraine