Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz E 320

€7,300
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #1
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #2
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #3
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #4
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #5
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Mercedes benz evo 320 avantgarde, disel, kamio automatike ,km 209 me liber servisi dhe me garanci te plot ,viti 2008 . Sedile memorje,pasqyra me palosje ,lamje fenersh , klim bi zon ,sensor , navigator + karikator 6 cd , dvd , xenon bi xenon ,etj. Makina eshte e ardhur nga gjermania ne super gjendje e gatshme per cdo prov Cmimi 7300 euro i diskutueshem .

  • 069Show phone
  • Shkoder
  • 23 October 2023
Support Ukraine