Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz E 320

€7,300
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #1
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #2
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #3
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #4
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #5
2008' Mercedes-Benz E 320 photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Mercedes benz evo 320 avantgarde, disel, kamio automatike ,km 209 me liber servisi dhe me garanci te plot ,viti 2008 . Sedile memorje,pasqyra me palosje ,lamje fenersh , klim bi zon ,sensor , navigator + karikator 6 cd , dvd , xenon bi xenon ,etj. Makina eshte e ardhur nga gjermania ne super gjendje e gatshme per cdo prov Cmimi 7300 euro i diskutueshem .

  • 069Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 23 Tetor 2023
Support Ukraine