Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz E 320

€7,999
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #1
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #2
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #3
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #4
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #5
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET OSE NDERROHET
E CLASS W211 EVO
MOTOR 3.0 V6 320
PA TAKS LLUKSI
EURO 4
KAMBIO AUTOMAT 5G 4MATIC
VITI I PORDHIMIT 25.04.2007
KILOMETRAT:211543 ORIGJINALE
MAKINA KA ARDH NGA ZVICRA
KEYLESS GO (HAPET DHE MBYLLET ME CELES NE XHEP)
START/STOP TEK LEVA E MARSHIT
SISTEM MUZIKE HARMAN KANDON
NAVI
RADIO
CD
DVD
AUX
BAXHO XHAMI
XHAMA TE ZINJE  PARA+MBRAPA
SEDILJE ELELTRIKE 
SEDILJE ME MEMORJE
SALLON KOMPLET LEKUR GRI
SEDILJET E PARA ME NDROHJE
PILOT AUTOMATIK +/-
FENER BIXENON ORIGJINAL
PASQYRA ME PALOSJE
ME DOGANE TE PAGUAR
LETRA SHQIPTARE TE SAPO PAGUARA PER 1 VIT
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR SHERBIME TE BERA NE KOHE 
VAJ FILTRA TE SA PO NDERRUARA 
MOTORRI+KAMBIO 
4 GOMA TE REJA
DISQE ORIGJINAL EVO SPORT PACKET 
ME NDERRIM KA CMIM TJETER
CMIMI I DIKUTESHEM ME CASH

  • 069Show phone
  • Fier
  • 29 March 2024
Support Ukraine