2007' Mercedes-Benz E 320 photo #1
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #2
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #3
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #4
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #5
2007' Mercedes-Benz E 320 photo #6
6 foto

2007' Mercedes-Benz E 320

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,999
Publikuar 29 Mars 2024ID: viptIM
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2007' Mercedes-Benz E 320

SHITET OSE NDERROHET
E CLASS W211 EVO
MOTOR 3.0 V6 320
PA TAKS LLUKSI
EURO 4
KAMBIO AUTOMAT 5G 4MATIC
VITI I PORDHIMIT 25.04.2007
KILOMETRAT:211543 ORIGJINALE
MAKINA KA ARDH NGA ZVICRA
KEYLESS GO (HAPET DHE MBYLLET ME CELES NE XHEP)
START/STOP TEK LEVA E MARSHIT
SISTEM MUZIKE HARMAN KANDON
NAVI
RADIO
CD
DVD
AUX
BAXHO XHAMI
XHAMA TE ZINJE  PARA+MBRAPA
SEDILJE ELELTRIKE 
SEDILJE ME MEMORJE
SALLON KOMPLET LEKUR GRI
SEDILJET E PARA ME NDROHJE
PILOT AUTOMATIK +/-
FENER BIXENON ORIGJINAL
PASQYRA ME PALOSJE
ME DOGANE TE PAGUAR
LETRA SHQIPTARE TE SAPO PAGUARA PER 1 VIT
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR SHERBIME TE BERA NE KOHE 
VAJ FILTRA TE SA PO NDERRUARA 
MOTORRI+KAMBIO 
4 GOMA TE REJA
DISQE ORIGJINAL EVO SPORT PACKET 
ME NDERRIM KA CMIM TJETER
CMIMI I DIKUTESHEM ME CASH

Support Ukraine