Bookmark This

2008' Mercedes-Benz E 280

€7,500
Report This Ad!
  • 2008 Mercedes-Benz E 280 in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet makina ne gjendje perfekte.esht full option ne versionin e vet.opsionet,sendiljet ngrofje,ftofje,masazh,memorje,dynamic fryhen mas kthesave.xhama te zinj origjinal plus te erresuar prap dhe me leje 5vjecare,perde origjinale me buton,sensor parkimi,pilot automat,baxha.sherbimet te gjitha te kryera.disponojm e disa pjes te reja shtes te perfshira ne cmim.whatsApp-00393495787540.makina esht e ardhur nga gjermania model europe,targa e ven per qef katrore.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 2 April 2021