Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz E 280

€7,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Mercedes-Benz E 280 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet makina ne gjendje perfekte.esht full option ne versionin e vet.opsionet,sendiljet ngrofje,ftofje,masazh,memorje,dynamic fryhen mas kthesave.xhama te zinj origjinal plus te erresuar prap dhe me leje 5vjecare,perde origjinale me buton,sensor parkimi,pilot automat,baxha.sherbimet te gjitha te kryera.disponojm e disa pjes te reja shtes te perfshira ne cmim.whatsApp-00393495787540.makina esht e ardhur nga gjermania model europe,targa e ven per qef katrore.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Prill 2021