Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz E 280

€6,800
2008' Mercedes-Benz E 280 photo #1
2008' Mercedes-Benz E 280 photo #2
2008' Mercedes-Benz E 280 photo #3
2008' Mercedes-Benz E 280 photo #4
2008' Mercedes-Benz E 280 photo #5
2008' Mercedes-Benz E 280 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 15 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedez Benz E280
Forca mottorrike 》 2.8
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2008
Cmimi 》 6.800€

Pershkrimi 》Mercedes Benz E280 CDI Evo e targuar me letra te paguara. Sherbime te bera, gjendje motorrike dhe kambie 10/10. Xhama te zinj orgjinal, sensor parkimi, sallon bezhe i paster, navi i madh, klima bizona, sedilje elektrike, sensor shiu drite, pilot automatik, pasqyra me palosje etj…

Support Ukraine