Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz E 280

€6,800
2008' Mercedes-Benz E 280 photo #1
2008' Mercedes-Benz E 280 photo #2
2008' Mercedes-Benz E 280 photo #3
2008' Mercedes-Benz E 280 photo #4
2008' Mercedes-Benz E 280 photo #5
2008' Mercedes-Benz E 280 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercedez Benz E280
Forca mottorrike 》 2.8
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2008
Cmimi 》 6.800€

Pershkrimi 》Mercedes Benz E280 CDI Evo e targuar me letra te paguara. Sherbime te bera, gjendje motorrike dhe kambie 10/10. Xhama te zinj orgjinal, sensor parkimi, sallon bezhe i paster, navi i madh, klima bizona, sedilje elektrike, sensor shiu drite, pilot automatik, pasqyra me palosje etj…

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 25 Maj 2023
Support Ukraine