Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz E 280

€7,600
6 photos
Body: Sedan
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Shitet Mercedes-Benz Evo Avantgarde
Viti i prodhimit 2008
Motorr 280 CDI, 2997 cc nuk e kap taksa e luksit
Kilometra 218.000 origjinale
Kambio automatike 7G tronic
Ngjyra e zeze me tapiceri lekure bezhe
Navi i madh me Cd, DVD, Aux, Navi dhe bagazhier me 6CD
Pilot automatik, komanda ne timon
Klima dixhitale me dy zona
Amortizatore te thjeshte, jo me jasteke ajri
Disqe 18 origjinale Evo, me goma te reja 100%
Sensore parkimi origjinale para dhe pas
Drita xenon, bi-xenon, dhe full LED
Xhama te erret para dhe pas gati per license
Makina ka dy çelesa
E sapoardhur nga jashte me dogane dogane te paguar
Makina eshte shume e paster dhe nuk ka nevoje per asnje punim
Cmimi i diskutueshem, mundesi nderrimi

  • 069Show phone
  • Shkoder
  • 3 February 2023
Support Ukraine