Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz E 280

€7,600
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Shitet Mercedes-Benz Evo Avantgarde
Viti i prodhimit 2008
Motorr 280 CDI, 2997 cc nuk e kap taksa e luksit
Kilometra 218.000 origjinale
Kambio automatike 7G tronic
Ngjyra e zeze me tapiceri lekure bezhe
Navi i madh me Cd, DVD, Aux, Navi dhe bagazhier me 6CD
Pilot automatik, komanda ne timon
Klima dixhitale me dy zona
Amortizatore te thjeshte, jo me jasteke ajri
Disqe 18 origjinale Evo, me goma te reja 100%
Sensore parkimi origjinale para dhe pas
Drita xenon, bi-xenon, dhe full LED
Xhama te erret para dhe pas gati per license
Makina ka dy çelesa
E sapoardhur nga jashte me dogane dogane te paguar
Makina eshte shume e paster dhe nuk ka nevoje per asnje punim
Cmimi i diskutueshem, mundesi nderrimi

Support Ukraine