Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2003' Mercedes-Benz E 270

€3,700
2003' Mercedes-Benz E 270 photo #1
2003' Mercedes-Benz E 270 photo #2
2003' Mercedes-Benz E 270 photo #3
2003' Mercedes-Benz E 270 photo #4
2003' Mercedes-Benz E 270 photo #5
5 photos
Age: 20 years
Mileage: 30000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Shitet mercedez benz w211
Modeli : E-clas panorama luk evo
Motori: 270 cdi
Viti: 2003
Me letra te paguara per 1 vit deri ne fund majit 2024
Sallon krema paster
Me xhama te zinj me leje 5 vjet
Me goma pothuajse te reja 95 %
Kondisioner aktiv,ngrohje/ftoje klima 2 zonale
Fener xeno/bixeno
Timon me levizje
Serdilet elektrike
Limitator shpejtsie
Pilot automatik
Me sherbime te sapo bera
Vaj filtra kembe motori ,kembe kamio
shum sherbime te tj
Shum e paster jasht dhe brenda
Makin personale familjare
Shitet 3700 ero
Negociushem

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 4 November 2023
Support Ukraine