Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2003' Mercedes-Benz E 270

€3,700
2003' Mercedes-Benz E 270 photo #1
2003' Mercedes-Benz E 270 photo #2
2003' Mercedes-Benz E 270 photo #3
2003' Mercedes-Benz E 270 photo #4
2003' Mercedes-Benz E 270 photo #5
5 foto
Mosha: 20 vjet
Kilometrazhi: 30000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet mercedez benz w211
Modeli : E-clas panorama luk evo
Motori: 270 cdi
Viti: 2003
Me letra te paguara per 1 vit deri ne fund majit 2024
Sallon krema paster
Me xhama te zinj me leje 5 vjet
Me goma pothuajse te reja 95 %
Kondisioner aktiv,ngrohje/ftoje klima 2 zonale
Fener xeno/bixeno
Timon me levizje
Serdilet elektrike
Limitator shpejtsie
Pilot automatik
Me sherbime te sapo bera
Vaj filtra kembe motori ,kembe kamio
shum sherbime te tj
Shum e paster jasht dhe brenda
Makin personale familjare
Shitet 3700 ero
Negociushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 4 Nëntor 2023
Support Ukraine