2014' Mercedes-Benz E 250 photo #1
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #2
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #3
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #4
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #5
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #6
6 photos

2014' Mercedes-Benz E 250

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€16,500
Published 6 June 2024ID: 0hsm0R

Information from the owner

Age: 10 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2014' Mercedes-Benz E 250

SHITET
❌❌Nuk bejme nderrime❌❌
Marka 👉 Mercedes Benz
Modeli 👉 E 250 Avangard 4 Matic
Viti 👉2014
Kambio 👉 Automat
Kilometra 👉 175.000 km

Cmimi👉16.500€ Diskutueshem
Goma te reja 4cp
Opsionet shtese : 👇
Drive mode (sport,eco etj)✅
Dual Clima ✅
Sedile dhe timon me ngrohje ✅
Dritat inteligjente (kthehen sipas timonit)✅
Panorama ✅
Full Led lights & Bi Xenon✅
Lane keep assist✅
Blind spot assist✅
E gatshme per kontroll te mekaniku juaj!!

Support Ukraine