2014' Mercedes-Benz E 250 photo #1
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #2
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #3
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #4
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #5
2014' Mercedes-Benz E 250 photo #6
6 foto

2014' Mercedes-Benz E 250

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€16,500
Publikuar 6 Qershor 2024ID: 0hsm0R

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2014' Mercedes-Benz E 250

SHITET
❌❌Nuk bejme nderrime❌❌
Marka 👉 Mercedes Benz
Modeli 👉 E 250 Avangard 4 Matic
Viti 👉2014
Kambio 👉 Automat
Kilometra 👉 175.000 km

Cmimi👉16.500€ Diskutueshem
Goma te reja 4cp
Opsionet shtese : 👇
Drive mode (sport,eco etj)✅
Dual Clima ✅
Sedile dhe timon me ngrohje ✅
Dritat inteligjente (kthehen sipas timonit)✅
Panorama ✅
Full Led lights & Bi Xenon✅
Lane keep assist✅
Blind spot assist✅
E gatshme per kontroll te mekaniku juaj!!

Support Ukraine