Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz E 250

€9,900
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

BENZ E 250 CDI AVANTGARDE AUTOMAT VITI 2011 ME SENSORE PARKIMI ORIGJINAL PARA MBRAPA AUTO HOLD NAVI TE MADH BLUETOOTH XHAMA TE ZI PASQYRA ANTIVERBUESE DHE ME PALOSJE PARKING ASST BLIND SPOT LANE KEEP ASST ATTENTION ASST ME TE GJITHA EXTRAT XENON BI XENON ME TE GJITHA DEKUMENTAT E PAGUARA GJENDJA SHUM E MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE SHUME E PASTER ÇMIMI 9900 EURO NDERROHET.

Support Ukraine