Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz E 250

€9,900
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

BENZ E 250 CDI AVANTGARDE AUTOMAT VITI 2011 ME SENSORE PARKIMI ORIGJINAL PARA MBRAPA AUTO HOLD NAVI TE MADH BLUETOOTH XHAMA TE ZI PASQYRA ANTIVERBUESE DHE ME PALOSJE PARKING ASST BLIND SPOT LANE KEEP ASST ATTENTION ASST ME TE GJITHA EXTRAT XENON BI XENON ME TE GJITHA DEKUMENTAT E PAGUARA GJENDJA SHUM E MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE SHUME E PASTER ÇMIMI 9900 EURO NDERROHET.

  • 069Tregoni telefonin
  • Pogradec
  • 18 Mars 2023
Support Ukraine