2010' Mercedes-Benz E 250 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #6
6 photos

2010' Mercedes-Benz E 250

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,000
Published 1 June 2024ID: qsiSxE

Information from the owner

Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2010' Mercedes-Benz E 250

Shitet e ardhur nga Italia me dogan te paguar ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove
AMG jashtë dhe brenda , disqe 18-c të gjerë mbrapa , me goma të 4-ta të reja, sensorë parkimi para- mbrapa, kambio automatike me marsha në timon F1, fenerat led para- mbrapa , para me sensorë kthehen mbas timonit.
Whatsapp ose tel

Support Ukraine