2010' Mercedes-Benz E 250 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 250 photo #6
6 foto

2010' Mercedes-Benz E 250

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,000
Publikuar 1 Qershor 2024ID: qsiSxE
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2010' Mercedes-Benz E 250

Shitet e ardhur nga Italia me dogan te paguar ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove
AMG jashtë dhe brenda , disqe 18-c të gjerë mbrapa , me goma të 4-ta të reja, sensorë parkimi para- mbrapa, kambio automatike me marsha në timon F1, fenerat led para- mbrapa , para me sensorë kthehen mbas timonit.
Whatsapp ose tel

Support Ukraine