Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Mercedes-Benz E 240

€4,999
2006' Mercedes-Benz E 240 photo #1
2006' Mercedes-Benz E 240 photo #2
2006' Mercedes-Benz E 240 photo #3
2006' Mercedes-Benz E 240 photo #4
2006' Mercedes-Benz E 240 photo #5
2006' Mercedes-Benz E 240 photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shes mercedes benz E240 benzin 4 matic 4x4 konvertohet gaz me vler 650€ motorr i thjesht pa turbo e kompresor nga motorret me te mir te mecedes kamje automatike fener ksenon bi ksenon sensor parkimi para dhe mbrapa navigator me bagazhjer me 6 cd serdile gjysem lekur me elektrike me memorje plus ngrohje timon elektrik drruri pilot automatik bord kompjuter gjendje perfekte sapo ardhur me dogan te paguar me 3 celsa 4999€ pa diskutueshem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 3 November 2023
Support Ukraine