Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz E 240

€4,999
2006' Mercedes-Benz E 240 photo #1
2006' Mercedes-Benz E 240 photo #2
2006' Mercedes-Benz E 240 photo #3
2006' Mercedes-Benz E 240 photo #4
2006' Mercedes-Benz E 240 photo #5
2006' Mercedes-Benz E 240 photo #6
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shes mercedes benz E240 benzin 4 matic 4x4 konvertohet gaz me vler 650€ motorr i thjesht pa turbo e kompresor nga motorret me te mir te mecedes kamje automatike fener ksenon bi ksenon sensor parkimi para dhe mbrapa navigator me bagazhjer me 6 cd serdile gjysem lekur me elektrike me memorje plus ngrohje timon elektrik drruri pilot automatik bord kompjuter gjendje perfekte sapo ardhur me dogan te paguar me 3 celsa 4999€ pa diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • TiranĂ«
  • 3 NĂ«ntor 2023
Support Ukraine