Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Mercedes-Benz E 220

€21,000
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 7 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Mercedes-Benz e 220 bluetec avandgarde
Viti 03/2016
Version. Edition E amg
Germany edition🇩🇪
Karburanti.Diesel/ adblue
Kambio.automatic 9G 10 Marsha.
Motor.2.2
1 pronar
Euro.6
Km.147 500 orgjinale historik Mercedesi
Dogan te pagina dhe sapo targuar.
Cmimi.21 000€diskutoet nga afer. Ndrrim ka cmimi tjeter.!

Shitet makina ne fjale sapo erdhur nga gjermani. Gjendie perfekt ska nevoje per asgje te gjitha sherbimet e Bera ne Mercedes-Benz 🇩🇪
Opsione,
EditionE. Full panorama. Kamera 360 grade, sensore parkimi dhe vet parkim, sallon lekur, sendile ngrohje.assistent plus.ECO, vet frenim, ndjek Vijat e bardha.F1, navigator brenda shqiperis, Bluetooth usb dhe te tjera..makina ska nevoj per asnje gje fare ndrim vaj filtra sapo ndruar.

  • 069Show phone
  • Korce
  • 1 September 2023
Support Ukraine