Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2016' Mercedes-Benz E 220

€21,000
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Mercedes-Benz e 220 bluetec avandgarde
Viti 03/2016
Version. Edition E amg
Germany edition🇩🇪
Karburanti.Diesel/ adblue
Kambio.automatic 9G 10 Marsha.
Motor.2.2
1 pronar
Euro.6
Km.147 500 orgjinale historik Mercedesi
Dogan te pagina dhe sapo targuar.
Cmimi.21 000€diskutoet nga afer. Ndrrim ka cmimi tjeter.!

Shitet makina ne fjale sapo erdhur nga gjermani. Gjendie perfekt ska nevoje per asgje te gjitha sherbimet e Bera ne Mercedes-Benz 🇩🇪
Opsione,
EditionE. Full panorama. Kamera 360 grade, sensore parkimi dhe vet parkim, sallon lekur, sendile ngrohje.assistent plus.ECO, vet frenim, ndjek Vijat e bardha.F1, navigator brenda shqiperis, Bluetooth usb dhe te tjera..makina ska nevoj per asnje gje fare ndrim vaj filtra sapo ndruar.

  • 069Tregoni telefonin
  • Korçë
  • 1 Shtator 2023
Support Ukraine