2016' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos

2016' Mercedes-Benz E 220

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€13,500
Published 6 June 2024ID: 6Voj0A

Information from the owner

Age: 8 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2016' Mercedes-Benz E 220

Mercedes Benz E Class 2016 219.000km me dogane dhe siguracion te paguar gati per targa. Makina eshte ne giendje perfekte motorrike dhe kamjo .Cmimi 13.500€ i diskutueshem.

Support Ukraine