2016' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2016' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 foto

2016' Mercedes-Benz E 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,500
Publikuar 6 Qershor 2024ID: 6Voj0A

Information from the owner

Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2016' Mercedes-Benz E 220

Mercedes Benz E Class 2016 219.000km me dogane dhe siguracion te paguar gati per targa. Makina eshte ne giendje perfekte motorrike dhe kamjo .Cmimi 13.500€ i diskutueshem.

Support Ukraine