Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Mercedes-Benz E 220

€11,900
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 120000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedes E220 Cdi 2013 Avantgarde (E sapoardhur)
/11.900€
⚙️Automatike
✔️120.000km
✔️Tavan panoramik me baxha
✔️Navigator
✔️Start/Stop
✔️Marsha te timoni
✔️Klima me 4 zona
✔️2 celsa orgjinal
✔️keyless go(Hapet me celes ne xhep kur ve doren te brava,Ndizet me start pa cels)
✔️Sensor parkimi para mbrapa
✔️Kamera parkimi
✔️Sendiljet me memorje te portat
✔️Timoni me memorje
✔️Sendiljet me ngrohje
✔️Lekur super e paster
✔️Eco (Fiket ne semafor)
✔️Xhamat te errsuar
✔️Gjendja e makines perfekte super e paster
- E sapoardhur me dogane te paguar gati per targa
-Disponojm foto qe kur esht bler jasht shtetit dhe foto kur ka mberritur ne port

  • 069Show phone
  • Durres
  • 12 November 2023
Support Ukraine