Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Mercedes-Benz E 220

€11,900
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes E220 Cdi 2013 Avantgarde (E sapoardhur)
/11.900€
⚙️Automatike
✔️120.000km
✔️Tavan panoramik me baxha
✔️Navigator
✔️Start/Stop
✔️Marsha te timoni
✔️Klima me 4 zona
✔️2 celsa orgjinal
✔️keyless go(Hapet me celes ne xhep kur ve doren te brava,Ndizet me start pa cels)
✔️Sensor parkimi para mbrapa
✔️Kamera parkimi
✔️Sendiljet me memorje te portat
✔️Timoni me memorje
✔️Sendiljet me ngrohje
✔️Lekur super e paster
✔️Eco (Fiket ne semafor)
✔️Xhamat te errsuar
✔️Gjendja e makines perfekte super e paster
- E sapoardhur me dogane te paguar gati per targa
-Disponojm foto qe kur esht bler jasht shtetit dhe foto kur ka mberritur ne port

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 12 Nëntor 2023
Support Ukraine