2010' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos

2010' Mercedes-Benz E 220

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,200
Published 30 April 2024ID: yC72BL

Information from the owner

Age: 14 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2010' Mercedes-Benz E 220

Shitet Makina ne super gjendje Akull....
I Ardhur nga Zvicra..."Avandgard"
Dokumenta t paguara....
Goma te Reja....
Disqe Alumini Origjinal....
Sendile Elektrike dhe Lekur....
Sensor parkimi Para-Mbrapa Fabrike...
Shum e paster si brenda dhe jasht asnje gervishje....
Shitet per arsye personale....

Support Ukraine